Готельно-ресторанний комплекс Галактика

Бенкетний зал

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Телефон
Цілодобово
Зараз відкрито

Співробітники ресторану готельно-відпочинкового комплексу Галактика допоможуть вам влаштувати справжнє свято, весело і яскраво відзначити весілля, ювілей, христини, день народження, корпоратив.

У нашому ресторані завжди панує душевна і тепла атмосфера, яка ідеально підходить для проведення будь - яких сімейних свят і просто дружніх посиденьок. Ми шануємо сімейні традиції і з трепетною повагою підходимо до організації заходів для наших дорогих гостей. Наш персонал докладно розповість Вам всі умови і можливості для проведення Вашої події, допоможе Вам скласти меню вашого свята, запропонує кілька варіантів розсаджування та врахує всі дрібниці і побажання.

_____________________________________________________________________________________________________

Бенкетний зал, фото-1 Бенкетний зал, фото-2 Бенкетний зал, фото-3 Бенкетний зал, фото-4 Бенкетний зал, фото-5 Бенкетний зал, фото-6 Бенкетний зал, фото-7 Бенкетний зал, фото-8 Бенкетний зал, фото-9

_____________________________________________________________________________________________________ 

Ми маємо в своєму розпорядженні три зали:

Весільний зал

Зал для банкетів за Львовом

Зал для випускного вечора

Щоб назавжди запам'ятати важливу подію, не пропустити жодного моменту, довірте свій фуршет професіоналам, майстрам сюрпризів та гарного настрою, бронюйте дату в ресторані готельно-відпочинкового комплексу "Галактика".

Ми в мережі